OTTIE PLATINUM AURA VITAL BALANCING EMULSION | JEMNÁ PLATINOVÁ EMULZE

Cena bez DPH
1 250 Kč
Kód
1502
Typ pleti:
Normální
Typ přípravku:
Emulze
Řada:
PLATINUM AURA ACTIVE
Výrobce:
Ottie
ks

Emulze udržuje správnou rovnováhu kožního mazu v pokožce a vytváří hydratační štít, uchovávající pokožku vlhkou a odolnou vůči stresu a vnějším vlivům. Díky osvěžující a nelepivé textuře se příjemně nanáší. Intenzivní speciální péče proti stárnutí PLATINUM AURA obsahuje platinu, kaviár a plody stromu terminálie jako hlavní složky. Pokožka zůstává jemná, hladká, odolná a svěží.

Koloidní platina je vzácná platina jemně rozptýlená v koloidních složkách, obnovujících poškozenou pleť a zajišťující zářivý vzhled. Pomáhá zlepšit elasticitu pokožky, zvlhčuje ji a brání jejímu vysychání, podporuje mladý a vitální vzhled. Koloidní platina je důležitá také jako antioxidant, působí proti volným radikálům, jež způsobují stárnutí pleti. 

Extrakt z kaviáru jako zdroj živin a výživy pro pokožku obsahuje vitamíny A, E, B, B2, B6 a bohatý soubor aminokyselin. Kaviár obnovuje energii, zlepšuje pružnost, podporuje vitalitu. Pomáhá tvořit kolagen v pleti a brání tak stárnutí, udržuje pleť mladou a krásnou. Udržuje rovnováhu hydratace v pleti a zajišťuje zdraví a věčnou krásu pokožky.

Extrakt z plodů stromu terminálie (Kakadu Plum), který roste v severní Austrálii a obsahuje nejvyšší koncentraci vitaminu C na světě. Australští domorodci jej tradičně používali tisíce let k dezinfekci a na podporu hojení. Extrakt z Kakadu Plum je známý jako krystalický vitamin C, který zářivě projasňuje, čistí a chrání proti volným radikálům. 

Aktivní složky: koloidní platina, extrakt z kaviáru, extrakt z plodů stromu terminálie (Kakadu Plum)

Použití: Po aplikaci tonika naneseme každé ráno a večer odpovídající množství a rovnoměrně rozetřeme po celém obličeji.

Obsah: 120 ml

Název:
Typ pleti:
Typ přípravku:
Typ krému:
Řada:
text
Temperance > Produkty > Pleťová kosmetika > OTTIE PLATINUM AURA VITAL BALANCING EMULSION | JEMNÁ PLATINOVÁ EMULZE