O nás

VÍTEJTE V KOUZELNÉM SVĚTĚ TEMPERANCE!

Exotické země Dálného východu jsou známé nejen svojí překrásnou přírodou, ale i tisíciletou vyspělou kulturou, která inspirovala životní styl v ostatních světadílech. Sem nepochybně patří péče o pleť, využívající tradiční přírodní látky, jejichž použití má v orientální kultuře pěstění krásy dlouholetou tradici. Vyzkoušejte špičkovou kvalitu námi nabízených výrobků, které jsou uznávány po celém světě a získaly mnoho mezinárodních ocenění.


Aktuální katalog ke stažení - ZDE


O TEMPERANCE

Motto: Odhalte sílu přírodních prostředků pro zachování zdravé pleti a mladistvého vzhledu.
Čas není náš nepřítel.
Udržet se stále hezká a přitažlivá souvisí úzce se stavem mysli.
Když si uvědomíme samy sebe a budeme mít stále chuť na sobě zapracovat, udržíme si krásu,
charisma, přitažlivost, elán a zdraví v každém věku.

Vážené členky a členové klubu Temperance,
dovolte mi v úvodu zdůraznit, že to, co zmiňuji nahoře, není fráze.
Společně se mnou jste začínaly „první český ženský byznys“ v devadesátých letech minulého století, společně stárneme. Společně jdeme dál. Je to nádhera, je to fajn, že nám to tak dlouho vydrželo. Je to úžasné.

eliska-wesela

Temperance tento rok působí 30 let na českém a slovenském trhu. V centru Evropy, obklopeni stovkami, tisíci kosmetických firem a my stále máme své příznivkyně, své věrné zákaznice.

Propojili jsme 2 světadíly již tehdy - Dálný Východ a Evropu v oblasti kosmetiky. Tehdy to nebylo jednoduché nabízet korejské produkty na českém a slovenském trhu.

Temperance byla první a věřila všem osvědčeným starodávným recepturám, korejské medicíně a věřili jsme ve špičkovou kvalitu a moderní technologie v korejském kosmetickém průmyslu. Věřili jsme, že přinášíme na náš trh něco magického, starobylého ale zároveň vysoce sofistikovaného a moderního.

Já, osobně, jsem navštívila Jižní Koreu snad dvacetkrát a poznala desítky úžasných korejských firem a špičkové manažery. S mnohými z nich a s jejich rodinami jsem se spřátelila.

Dnes, kdy Korea vstoupila do povědomí českých a slovenských domácností svými úspěšnými výrobky (Samsung, Hyundai, KIA, LG), není pochyb.

Kdysi dávno, když jsem začínala s firmou Julia Cosmetics, inspirovala mě používáním přírodní medicíny v péči o pleť, využívající tradiční přírodní látky a byliny, které mají v orientální kultuře pěstění krásy tisíciletou tradici. Julia Cosmetics byla první vlaštovka. Od té doby se hodně změnilo. Dnes firma Temperance spolupracuje také s firmami KJM Aloe Company, Charmzone, Arendi, Ottie, Sarangsae, Suji, Technature, Hanwoong a Yves de Sistelle

Spojením moderních technologií s využitím tradičních receptur vzniká ojedinělá kvalita kosmetických přípravků.

Zdraví a vitalita jde ruku v ruce s půvabem, sebedůvěrou a spokojeností.

V našem katalogu naleznete spoustu zajímavých výrobků vašich dlouholetých, oblíbených firem, ale také přípravky nevšední a nové na našem trhu.

Srdečně vám za sebe a za tým Temperance přejeme příjemné chvíle nad katalogem a doufáme, že v něm najdete inspiraci i pro sebe.

Ing. Eliška Hartmanová - Weselá 
Zakladatelka Temperance