KJMA BELUCIE ALOE BIOME 20 BALANCING EMULSION

Neohodnoceno

Vyživující emulze s frementovanou Aloe vera

640 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Kód: 1202
KJMA BELUCIE ALOE BIOME 20 BALANCING EMULSION
Neohodnoceno
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Rychlé doručení
Rychlé doručení
balíček do druhého dne
Pravidelné slevy
Pravidelné slevy
na vybrané produkty
Výhody registrace
Výhody registrace
registrujte se ještě dnes

Detailní popis produktu

Bohatě hydratující a vyživující emulze jemné viskózní textury zanechá pleť pružnou bez pocitu nepříjemného pnutí, a navíc vytvoří na povrchu pleti lehký olejový ochranný film. Obsahuje fermentovanou aloe (cca 73,8 % obsahu), která má vysoký antioxidační účinek a příznivě působí na zdraví pokožky. Ta zůstane bohatě hydratovaná a zářivá.

Aktivní složky: Alo-Biome20™, fruktooligosacharidy, xylóza, Bifida Fermented Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, Lactococcus Fermented Extract, sh-Pentapeptide-19, sh-Octapeptide-4, sh-Decapeptide-7, sh-Oligopeptide-9, madekasosid, pentylenglykol, extrakt z propolisu, extrakt z rostliny popelivka (gomchwi), extrakt ze zeleného čaje, extrakt z poupat šípkové růže, extrakt z listů pampelišky

Použití: Dle potřeby pomocí pumpičky dávkujeme na pleť a jemně rozetřeme.

Obsah: 130 ml 

V kůži přirozeně koexistují prospěšné i škodlivé bakterie. Pokud však škodlivé bakterie převládnou, naruší se kožní bariéra, a to se projeví zhoršením stavu pleti. Pro dosažení zdravé pokožky je proto nezbytné regulovat její vnitřní ekosystém.

Společně s věkem dochází k narušení rovnováhy mikrobiomu v důsledku poklesu podílu prospěšných bakterií, které žijí převážně na zdravé a mladé kůži. Je vědecky dokázáno, že hojné množství prospěšných bakterií zpomaluje proces stárnutí kůže.Obzvláště zralá pleť tedy potřebuje cílenou péči, která jí zajistí vše potřebné.

 Postbiotika se tvoří jako vedlejší produkt při fermentaci a již byl prokázán jejich nesporný účinek při použití v kosmetických výrobcích. Jako odpadní produkt bakterií mléčného kvašení mají příznivý účinek na bakterie prospěšné pokožce a regulují tak rovnováhu mikrobiálních ekosystémů pokožky.

 

 •  potrava pro laktobacily ve formě přírodních živin, získaná z Aloe Aborescens
 •  přírodní prebiotika, která neškodí životnímu prostředí.
 •  Prebiotika + Probiotika =optimální rovnováha pokožky

 

 =Exkluzivnínovásurovina Alo-Biome20=

-významně vyšší antioxidační účinek fermentované aloe než běžné aloe

 

 Cílená péče o kožní bariéru

 • obnovuje poškozenou kožní bariéru
 • navrací pleti její přirozené zdraví
 • intenzivně zvlhčuje a zanechává pocit plně hydratované pokožky
 • funkční produkty, které místo čištěné vody obsahují složku Aloe-Biome, získanou technologií Alo-Biome20™: emulze cca 73,8 % obsahu, krém cca 63,7% obsahu

Složení:

Klíčovásložka:

FERMENTÁT Z LAKROBACILŮ A EXTRAKTU Z LISTŮ ALOE ABORESCENS

 • vlastní technologie fermentace listů aloe za přidání bakterií mléčného kvašení
 • výsledný fermentát je upraven tak, aby byl vhodný k použití na kůži
 • fermentační proces a výsledný produkt jsou patentovány (kosmetická složka obsahující fermentovanou aloe jako účinnou látku a způsob její výroby)
 • po fermentačním procesu je CLA (konjugovaná kyselina linolová), která má blahodárný účinek nazlepšení stavu kožní bariéry ve srovnání se stavem před fermentací, zvýšena 47 krát!

 

Další aktivní složky:

Fruktooligosacharidy: složky přirozeně se vyskytující např. v cibuli, banánech, kořeni lopuchu, houbách a dalších druzích ovoce a zeleniny. Slouží jako zdroj energie pro prospěšné probiotické střevní bakterie jako bifidobakterie. Zároveň působí proti množení nežádoucích bakterií a mají tak vliv na zdraví pokožky.

Xylóza: získává se např. ze slupek obilovin, podporuje růst užitečných bakterií, jako jsou laktobacily a bifidobakterie, a naopak zabraňuje šíření škodlivých bakterií. Sama o sobě působí jako prebiotikum.

3-Lactobacillus complex: Bifida Fermented Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, Lactococcus Fermented Extract (fermentovaná složka)

Neutropeptide Complex: sh-Pentapeptide-19,sh-Octapeptide-4,sh-Decapeptide-7, sh-Oligopeptide-9 (příznivě působí na hojení poranění a regeneraci tkáně)

“MadeWhite”: voda, Madecassoside, Pentylenglykol (patentovaná rozjasňující složka)

Extrakt z propolisu

“Safe Zone”: extrakt z rostliny popelivka (gomchwi), extrakt ze zeleného čaje, extrakt z poupat šípkové růže(antioxidační složka působící jako prevence proti poškození pleti vlivem znečištěného ovzduší)

PREBIOME_KR: extrakt z listů pampelišky, Lactobacillus Ferment Lysate (patentovaná prebiotická složka, blahodárně působí na zdraví pokožky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty