CHARMZONE VEGAN COLLAGEN CREAM | VEGANSKÝ KOLAGENOVÝ KRÉM

CHARMZONE VEGAN COLLAGEN CREAM | VEGANSKÝ KOLAGENOVÝ KRÉM
Cena bez DPH
740 Kč
Kód
1421
Typ pleti:
Normální
Typ přípravku:
Krém
Typ krému:
Celodenní
Další info:
Novinka
ks

ABSOLUTNÍ NOVINKA V PÉČI O PLEŤ PRO VEGANY

Značka Charmzone reaguje na stále vzrůstající trend používání přírodní a šetrné péče o pleť a představuje vlastní veganskou kosmetiku. Univerzální veganský kolagenový krém je vhodný k celoročnímu použití na oslabenou a unavenou pleť, která potřebuje bohatě hydratovat, obnovit pružnost a vitalitu a znovu nabít energií. Dopřejte si každodenní zdravý přísun kolagenu, který se s přibývajícím věkem z pokožky přirozeně ztrácí, a je proto nezbytné jej dodat zvenku. Luxusní jemná textura krému vyhlazuje strukturu pokožky a dodává pocit obnovující hydratace.

Vynikající kvalitu produktu zaručuje řada získaných certifikací a známek kvality: veganská certifikace / 24hodinový test primární stimulace pokožky / derma test / test duální funkce 

Neobsahuje složky živočišného původu.

Aktivní složky: Obsahuje pouze pečlivě vybrané bezpečné veganské ingredience nejvyšší kvality vhodné pro všechny typy pleti i věkové kategorie:

• 52 % čistého veganského kolagenového extraktu (oficiálně certifikovaný Americkou vegetariánskou asociací) 
• olej ze semen makadamie a rostlinný skvalan pro intezivní výživu pleti
• komplex 10 vitamínů pro vitální pleť

Použití: Nabereme přiměřené množství, rovnoměrně naneseme a jemně vmasírujeme. Je vhodný k celodennímu a celoročnímu použití.

Upozornění: Výrobek obsahuje pouze přírodní barviva, která mohou časem mírně vyblednout. Prosím, vezměte na vědomí, že změna barvy nemá žádný vliv na kvalitu produktu.

Obsah: 50 ml

Název:
Typ pleti:
Typ přípravku:
Typ krému:
Řada:
text
Temperance > Produkty > Pleťová kosmetika > CHARMZONE VEGAN COLLAGEN CREAM | VEGANSKÝ KOLAGENOVÝ KRÉM