ANJO MAYU LOTION | PLEŤOVÁ EMULZE S KOŇSKÝM OLEJEM

ANJO MAYU LOTION | PLEŤOVÁ EMULZE S KOŇSKÝM OLEJEM
Cena bez DPH
550 Kč
Kód
1220
Typ pleti:
Suchá
Typ přípravku:
Emulze
Řada:
ANJO MAYO CREAM, LOTION
ks

„MAYU“, korejsky koňský olej, je složka získaná z koňského tuku. Ten je velmi podobný tuku obsaženému v lidské kůži, a tak je pletí dobře tolerován a absorbován. Emulze obsahuje 4 200 mg koňského oleje z ostrova Jeju. Léčivé účinky koňského oleje jsou dobře známé již od dob čínské dynastie Ming a v Asii je po dlouhá staletí používán jako univerzální lék na dermatitidu, poranění kůže a ekzémy. Napomáhá regeneraci pokožky a zpomaluje její stárnutí, blahodárně působí i na růst vlasů, léčí pokožku rukou a chodidel a celkově zlepšuje mnoho kožních neduhů. Koňský olej dodává pleti potřebnou výživu a hydrataci, posiluje její ochranný film a pružnost, chrání ji před znečištěním a podrážděním. Emulze zanechá pokožku sametově jemnou a vyživenou, má příjemnou nelepkavou texturu a snadno se aplikuje.

Certifikovaná funkční kosmetika s obsahem bezpečných přírodních ingrediencí:

Přírodní složky: jako je olej ze semen makadamie, olivový olej, rostlinný skvalen, tokoferyl acetát a hyaluronát sodný, pokožku hydratují, zjemňují, čistí a vyživují. Olej ze semen makadamie je bohatý na obsah vitamínů, minerálů a bílkovin. Obsahuje také kyselinu palmitoolejovou a olejovou, které mají významný vliv na omlazení pleti. Skvěle působí na suchou, popraskanou a stárnoucí pleť, kterou zanechá jemnou a hladkou na dotek. Olivový olej obsahuje vitamín E pro zvlhčení a hydrataci pokožky. Zmírňuje podráždění suché pokožky, svědění a záněty kůže a preventivně působí proti stárnutí pleti. Rostlinný skvalan – rostlinná složka podobná oleji, obsahuje velice malé částice, díky kterým může pronikat vysokou rychlostí hluboko do kůže, kde blahodárně působí. Tokoferyl acetát, forma vitaminu E s vynikající stabilitou, má protizánětlivé účinky, urychluje hojení ran a podporuje zdraví pokožky. Hyaluronát sodný, vynikající přírodní hydratační látka se schopností přitahovat vlhkost ze vzduchu, která zabraňuje ztrátě vlhkosti z pleti a napomáhá tomu, aby kůže zůstala hladká a vyživená. Alantoin, bezpečná přírodní složka extrahovaná z rostlin, má zklidňující účinek.

Použití: Naneseme potřebné množství na obličej a krk a jemně vetřeme.

Složení: čištěná voda, glycerin, kopolymer glycerylakrylát/kyselina akrylová, propylenglykol, cyklopentasiloxan, cyklohexasiloxan, butylenglykol, cetylethylhexanoát, olej ze semen makadamie, kaprylové/kaprinové triglyceridy, koňský tuk (obsahuje 4 500 mg), niacinamid, propylenglykol, betain polyakrylamid, C13-14 isoparafín, laureth-7, cetearylalkohol, rostlinný skvalen, glyceryl stearát, hydrogenovaný rostlinný olej, bambucké máslo, dimetikon krospolymér, polysorbát 60, dimetikon, methyl gluceth-20, hyaluronát sodný, olivový olej, glyceryl kaprylát, kapryl glykol, sorbitan-seskvioleát

Obsah: 150 ml

Název:
Typ pleti:
Typ přípravku:
Typ krému:
Řada:
text
Temperance > Produkty > Pleťová kosmetika > ANJO MAYU LOTION | PLEŤOVÁ EMULZE S KOŇSKÝM OLEJEM