BIOME20 BALANCING EMULSION

BIOME20 BALANCING EMULSION
Cena bez DPH
640 Kč
Kód
1202
Typ pleti:
Normální
Typ přípravku:
Emulze
Typ krému:
Celodenní
Výrobce:
KJM ALOE
Stav zboží:
dočasně vyprodáno
ks

Bohatě hydratující a vyživující emulze zanechá pleť pružnou bez pocitu nepříjemného pnutí, a navíc vytvoří na povrchu pleti lehký olejový ochranný film. 

Vodní složka emulze nejprve pleť dokonale hydratuje a vyživí, následně olejová složka emulze vytvoří na pokožce ochranný film, emulze má take funkci rozjasňující a protivráskovou.

Jemně viskózní textura, která se velice dobře vstřebává a zanechává pleť příjemně

Hydratovanou.

Použití: Dle potřeby pomocí pumpičky dávkujeme na pleť a jemně rozetřeme.


Obsah:  130 ml           Kód: 1202            Cena:   580 Kč 

Složení:

Naši odborníci proto ruku v ruce s trendem fermentovaných složek kosmetických produktů vyvinuli novou účinnou složku pro zdravou pleť, fermentovanou aloe – ALOE BIOME.

- potrava pro laktobacily ve formě přírodních živin, získaná z Aloe Aborescens

- přírodní prebiotika, která neškodí životnímu prostředí.

- Prebiotika + Probiotika = optimální rovnováha pokožky


=Exkluzivní nová surovina Alo-Biome20=

-významně vyšší antioxidační účinek fermentované aloe než běžné aloe

Cílená péče o kožní bariéru

- obnovuje poškozenou kožní bariéru

- navrací pleti její přirozené zdraví

- intenzivně zvlhčuje a zanechává pocit plně hydratované pokožky

- funkční produkty, které místo čištěné vody obsahují složku Aloe-Biome, získanou technologií Alo-Biome20™: emulze cca 73,8 % obsahu, krém cca 63,7% obsahu

 Doslov pro náročné – postupy při výrobě 

Klíčová složka:

FERMENTÁT Z LAKROBACILŮ A EXTRAKTU Z LISTŮ ALOE ABORESCENS

-vlastní technologie fermentace listů aloe za přidání bakterií mléčného kvašení

-výsledný fermentát je upraven tak, aby byl vhodný k použití na kůži

-fermentační proces a výsledný produkt jsou patentovány (kosmetická složka obsahující fermentovanou aloe jako účinnou látku a způsob její výroby)

- po fermentačním procesu je CLA (konjugovaná kyselina linolová), která má blahodárný účinek na zlepšení stavu kožní bariéry ve srovnání se stavem před fermentací, zvýšena 47krát!


Další aktivní složky:

Fruktooligosacharidy: složky přirozeně se vyskytující např. v cibuli, banánech, kořeni lopuchu, houbách a dalších druzích ovoce a zeleniny. Slouží jako zdroj energie pro prospěšné probiotické střevní bakterie jako bifidobakterie. Zároveň působí proti množení nežádoucích bakterií a mají tak vliv na zdraví pokožky.


Xylóza: získává se např. ze slupek obilovin, podporuje růst užitečných bakterií, jako jsou laktobacily a bifidobakterie, a naopak zabraňuje šíření škodlivých bakterií. Sama o sobě působí jako prebiotikum.

3-Lactobacillus complex: Bifida Fermented Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, Lactococcus Fermented Extract (fermentovaná složka)

Neutropeptide Complex: sh-Pentapeptide-19, sh-Octapeptide-4, sh-Decapeptide-7, sh-Oligopeptide-9 (příznivě působí na hojení poranění a regeneraci tkáně)

“MadeWhite”: voda, Madecassoside, Pentylenglykol (patentovaná rozjasňující složka)

Extrakt z propolisu

“Safe Zone”: extrakt z rostliny popelivka (gomchwi), extrakt ze zeleného čaje, extrakt z poupat šípkové růže (antioxidační složka působící jako prevence proti poškození pleti vlivem znečištěného ovzduší) 

PREBIOME_KR: extrakt z listů pampelišky, Lactobacillus Ferment Lysate (patentovaná prebiotická složka, blahodárně působí na zdraví pokožky)

Konec  konec textu

Mikrob + Biom = MIKROBIOM    dám do blogu, ale je to zajímavé


V kůži přirozeně koexistují prospěšné i škodlivé bakterie. Pokud však škodlivé bakterie převládnou, naruší se kožní bariéra a to se projeví zhoršením stavu pleti. Pro dosažení zdravé pokožky je proto nezbytné regulovat její vnitřní ekosystém. 

Společně s věkem dochází k narušení rovnováhy mikrobiomu v důsledku poklesu podílu prospěšných bakterií, které žijí převážně na zdravé a mladé kůži. Je vědecky dokázáno, že hojné množství prospěšných bakterií zpomaluje proces stárnutí kůže. Obzvláště zralá pleť tedy potřebuje cílenou péči, která jí zajistí vše potřebné. 

Postbiotika se tvoří jako vedlejší produkt při fermentaci a již byl prokázán jejich nesporný účinek při použití v kosmetických výrobcích. Jako odpadní produkt bakterií mléčného kvašení mají příznivý účinek na bakterie prospěšné pokožce a regulují tak rovnováhu mikrobiálních ekosystémů pokožky.

Název:
Typ pleti:
Typ přípravku:
Typ krému:
Řada:
Výrobce:
text
Temperance > Produkty > Pleťová kosmetika > BIOME20 BALANCING EMULSION