Vítejte v našem obchodě s kvalitní Korejskou kosmetikou!

about-us.jpg

Vítejte v kouzelném světě Temperance!

Exotické země Dálného východu jsou známé nejen svojí překrásnou přírodou, ale i tisíciletou vyspělou kulturou, která inspirovala životní styl v ostatních světadílech. Sem nepochybně patří péče o pleť, využívající tradiční přírodní látky, jejichž použití má v orientální kultuře pěstění krásy dlouholetou tradici. Vyzkoušejte špičkovou kvalitu námi nabízených výrobků, které jsou uznávány po celém světě a získaly mnoho mezinárodních ocenění.

O Temperance

Motto: Odhalte sílu přírodních prostředků pro zachování zdravé pleti a mladistvého vzhledu.
Čas není náš nepřítel.
Udržet se stále hezká a přitažlivá souvisí úzce se stavem mysli.
Když si uvědomíme samy sebe a budeme mít stále chuť na sobě zapracovat, udržíme si krásu,
charisma, přitažlivost, elán a zdraví v každém věku.

Vážené členky a členové klubu Temperance,
dovolte mi v úvodu zdůraznit, že to, co zmiňuji nahoře, není fráze.
Společně se mnou jste začínaly „první český ženský byznys“ v devadesátých letech minulého století, společně stárneme. Společně jdeme dál. Je to nádhera, je to fajn, že nám to tak dlouho vydrželo. Je to úžasné.

Zoom gallery

Temperance tento rok působí 26 let na českém a slovenském trhu. V centru Evropy, obklopeni stovkami, tisíci kosmetických firem a my stále máme své příznivkyně, své věrné zákaznice.

Propojili jsme 2 světadíly již tehdy - Dálný Východ a Evropu v oblasti kosmetiky. Tehdy to nebylo jednoduché nabízet korejské produkty na českém a slovenském trhu.

Temperance byla první a věřila všem osvědčeným starodávným recepturám, korejské medicíně a věřili jsme ve špičkovou kvalitu a moderní technologie v korejském kosmetickém průmyslu. Věřili jsme, že přinášíme na náš trh něco magického, starobylého ale zároveň vysoce sofistikovaného a moderního.

Já, osobně, jsem navštívila Koreu snad dvacetkrát a poznala desítky úžasných korejských firem a špičkové manažery. S mnohými z nich a s jejich rodinami jsem se spřátelila.

Dnes, kdy Korea vstoupila do povědomí českých a slovenských domácností svými úspěšnými výrobky (Samsung, Hyundai, KIA, LG), není pochyb.

A o to s větší radostí bych vám chtěla představit náš nový katalog Temperance. Najdete tam spoustu novinek a spoustu návratů, například k firmě Julia Cosmetics, s kterou jsem před 25 lety začínala obchod a která znovu získává silné pozice na korejském trhu.

Kdysi dávno mě Julia Cosmetics inspirovala používáním přírodní medicíny v péči o pleť, využívající tradiční přírodní látky a byliny, které mají v orientální kultuře pěstění krásy tisíciletou tradici. Julia Cosmetics byla první vlaštovka. Od té doby se hodně změnilo. Dnes firma Temperance také spolupracuje také s firmami KJM Aloe Company, Dermal, Charmzone, Arendi, Arllin, Ottie, The Nadree, Sarangsae a Mirfeel.

Spojením moderních technologií s využitím tradičních receptur vzniká ojedinělá kvalita kosmetických přípravků.

Zdraví a vitalita jde ruku v ruce s půvabem, sebedůvěrou a spokojeností.

V našem katalogu naleznete spoustu zajímavých výrobků vašich dlouholetých, oblíbených firem, ale také přípravky nevšední a nové na našem trhu.

Srdečně vám za sebe a za tým Temperance přejeme příjemné chvíle nad katalogem a doufáme, že v něm najdete inspiraci i pro sebe.

Ing. Eliška Hartmanová - Weselá 
Zakladatelka Temperance

RECENZE

S kosmetikou z Temperance jsem nesmírně spokojená. Vyhlazená pleť, méně vrásek. Doporučuji.
Vyzkoušela jsem jejich řadu MULTOC:XPECIAL a je skvělá.
Skvělé masky! Napnutá pleť hned po první aplikaci.:-)
S kosmetikou z Temperance jsem nesmírně spokojená. Vyhlazená pleť, méně vrásek. Doporučuji.
Vyzkoušela jsem jejich řadu JULIA BLACK CAVIAR a je skvělá.
Skvělé masky! Napnutá pleť hned po první aplikaci.:-)

Žena 51 let

Žena 43 let

Žena 30 let

Žena 51 let

Žena 43 let

Žena 30 let

 
Temperance > O NÁS