BIOME20 BALANCING CREAM

BIOME20 BALANCING CREAM
Cena bez DPH
640 Kč
Kód
1201
Typ pleti:
Normální
Typ přípravku:
Krém
Typ krému:
Celodenní
Výrobce:
KJM ALOE
Stav zboží:
dočasně vyprodáno
ks

Je hutný výživný krém, který se ale skvěle vstřebává a zanechává pokožku plně vyživenou a hydratovanou bez nepříjemného pocitu mastné pleti. Má take funkci rozjasňující a protivráskovou.

Cíleně posiluje kožní bariéru pomocí technologie Alo-Biome20™. Úspěšně testován jako bariérový krém při aplikaci v poslední fázi péče o pleť. V kombinaci s tonikem a emulzí navíc účinně bojuje s vráskami a dalšími nedokonalostmi pleti. 

Obsah: 50 ml                  Kód: 1201                       Cena: 580 Kč

  

Použití: Dle potřeby naneseme na pleť a jemně rozetřeme.

Složení:

Naši odborníci proto ruku v ruce s trendem fermentovaných složek kosmetických produktů vyvinuli novou účinnou složku pro zdravou pleť, fermentovanou aloe – ALOE BIOME.

- potrava pro laktobacily ve formě přírodních živin, získaná z Aloe Aborescens

- přírodní prebiotika, která neškodí životnímu prostředí.

- Prebiotika + Probiotika = optimální rovnováha pokožky

=Exkluzivní nová surovina Alo-Biome20=

-významně vyšší antioxidační účinek fermentované aloe než běžné aloe

Cílená péče o kožní bariéru

- obnovuje poškozenou kožní bariéru

- navrací pleti její přirozené zdraví

- intenzivně zvlhčuje a zanechává pocit plně hydratované pokožky

- funkční produkty, které místo čištěné vody obsahují složku Aloe-Biome, získanou technologií Alo-Biome20™: emulze cca 73,8 % obsahu, krém cca 63,7% obsahu

 Doslov pro náročné – postupy při výrobě 

Klíčová složka:

FERMENTÁT Z LAKROBACILŮ A EXTRAKTU Z LISTŮ ALOE ABORESCENS

-vlastní technologie fermentace listů aloe za přidání bakterií mléčného kvašení

-výsledný fermentát je upraven tak, aby byl vhodný k použití na kůži

-fermentační proces a výsledný produkt jsou patentovány (kosmetická složka obsahující fermentovanou aloe jako účinnou látku a způsob její výroby)

- po fermentačním procesu je CLA (konjugovaná kyselina linolová), která má blahodárný účinek na zlepšení stavu kožní bariéry ve srovnání se stavem před fermentací, zvýšena 47krát!

Další aktivní složky:

Fruktooligosacharidy: složky přirozeně se vyskytující např. v cibuli, banánech, kořeni lopuchu, houbách a dalších druzích ovoce a zeleniny. Slouží jako zdroj energie pro prospěšné probiotické střevní bakterie jako bifidobakterie. Zároveň působí proti množení nežádoucích bakterií a mají tak vliv na zdraví pokožky.

Xylóza: získává se např. ze slupek obilovin, podporuje růst užitečných bakterií, jako jsou laktobacily a bifidobakterie, a naopak zabraňuje šíření škodlivých bakterií. Sama o sobě působí jako prebiotikum.

3-Lactobacillus complex: Bifida Fermented Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, Lactococcus Fermented Extract (fermentovaná složka)

Neutropeptide Complex: sh-Pentapeptide-19, sh-Octapeptide-4, sh-Decapeptide-7, sh-Oligopeptide-9 (příznivě působí na hojení poranění a regeneraci tkáně)

“MadeWhite”: voda, Madecassoside, Pentylenglykol (patentovaná rozjasňující složka)

Extrakt z propolisu

“Safe Zone”: extrakt z rostliny popelivka (gomchwi), extrakt ze zeleného čaje, extrakt z poupat šípkové růže (antioxidační složka působící jako prevence proti poškození pleti vlivem znečištěného ovzduší) 

 

PREBIOME_KR: extrakt z listů pampelišky, Lactobacillus Ferment Lysate (patentovaná prebiotická složka, blahodárně působí na zdraví pokožky)

Název:
Typ pleti:
Typ přípravku:
Typ krému:
Řada:
Výrobce:
text
Temperance > Produkty > Pleťová kosmetika > BIOME20 BALANCING CREAM