JULIA Korea OPHIR TIME REVERSING GOLD CREAM

JULIA Korea OPHIR TIME REVERSING GOLD CREAM
Cena bez DPH
1 840 Kč
Kód
1570
Typ pleti:
Zralá
Typ přípravku:
Krém
Typ krému:
Protivráskový
Řada:
OPHIR CREAM
Výrobce:
JULIA
ks

Zjasňující a protivráskový polyfunkční krém – novinka na kosmetickém trhu

Zajišťuje silnou regeneraci buněk a prevenci proti stárnutí.

Aktivní ingredience:

1) Mystická síla PDRN (Polydeoxyribonucleotide) – má úžasné regenerační schopnosti, podporuje regeneraci lidských buněk, spolupracuje s receptory buněk, účinně napomáhá v tvorbě kolagenu a zlepšení a obnově zdravého buněčného procesu v pokožce. Zdrojem PDRN v přírodě je DNA z mlíčí divokého mořského lososa. PDRN se velmi často používá v plastické chirurgii při obnově poškozených buněk.

2) 24 K zlato (99,9 %) – zlatá substance detoxikuje pleťové buňky a má perfektní čistící účinky. Oživuje namáhanou pleť v důsledku znečištěného prostředí, zjasňuje a odstraňuje skvrny a temné fleky.

3) EGF (rh-polypeptidde -1) – obsahuje komplex 53 aminoky - selin, které podporují hydrataci, tvorbu kolagenu, elastinu a aktivně redukují vrásky. EGF (Epidermal Grow Factor) – tato substance byla objevena Dr. Stanley Cohenem a byla mu udělena za výzkum Nobelova cena. EGF má obrovské re generační schopnosti a navrací buňkám elasticitu a vitalitu.

4) Kyselina hyaluronová – zajišťuje hydrataci, napomáhá maximalizovat elasticitu pokožky, zabraňuje vysychání a rohovatění pokožky a působí tak jako účinná prevence proti ztrátě vláčnosti.

5) Centella Asiatica extrakt – nazývaná fontánou mládí, jinak pupečník asijský má protizánětlivé účinky, stimuluje produkci kalagenu, zlepšuje vzhled stárnoucí pokožky, je bohatý na vitaminy A, B, C, D, minerály a úspěšně zaléčuje jizvy a poranění.

6) Panax Ginseng (patent 10-0601903) – korejský ženšen má silný protistárnoucí efekt.

6) Phyto casus – směs výtažků z ženšenu, rýže,

7) Tremella Fuciformis (nazývaná stříbrná houba) extract – zajišťuje čištění pleti, tvorbu elastinu, má antibakteriální, zklidňující účinky, napomáhá v boji proti atopické dermatidis

8) Inositol – magická vitaminová kapka, dodává pleti silnou hydrataci, obsahuje vitamín B3 Znásobené účinky Ophir Gold krému 10 in 1:

• Regenerace, hojení poraněné pokožky a ran
• Jasná hydratovaná pleť• Úžasná elasticita
• Zjasnění• Antistres• Extrémní hydratace
• Detoxikace pleti• Protivráskový efekt
• Zjevné zlepšení struktury pleti
• Posílení buněčné membrány

Klíčové body:
1) PDRN ingredience, Dna salmon (mořský divoký losos z francouzských břehů)
2) Luxusní 24 K zlato
3) Centella Asiatika – silný regenerační efekt
4) protistárnutí efekt – Panax ginseng (patent 10-0601903)

Antioxidant, anti-aging efekt
Tento revoluční krém s obsahem zlata, výtažků z francouzského mořského divokého lososa PDRN, pupečníku asijského, EGF, ženšenu, kyseliny hyaluronové se dokáže postarat o perfektní kondici vaší pleti a její dokonalý vzhled. Díky mnoha ověřeným a patentovaným substancím bude vaše pokožka fantasticky průzračná, omlazená, zregenerovaná, zpevněná a zdravá.

Obsah: 50 ml

Kód: 1570

Cena: 1840 Kč

Použití: Po dokonalém vyčištění pleti tonizační vodou nanášíme jemně konečky prstů a rozetřeme. Krém je určen k celodennímu používání. Vhodný i na noc.

Název:
Typ pleti:
Typ přípravku:
Typ krému:
Řada:
Výrobce:
text
Temperance > Produkty > Pleťová kosmetika > JULIA Korea OPHIR TIME REVERSING GOLD CREAM