ANJO FERMENT DEEP ENRICHED FACE OIL | PLEŤOVÝ OLEJ S FERMENTOVANOU SLOŽKOU

ANJO FERMENT DEEP ENRICHED FACE OIL | PLEŤOVÝ OLEJ S FERMENTOVANOU SLOŽKOU
Cena bez DPH
590 Kč
Kód
1185
Typ pleti:
Normální
Typ krému:
Hydratační
Řada:
FERMENT DEEP ENRICHED FACE OIL
ks

Lehký, ale obsahem bohatý unikátní pleťový olej obsahuje komplex fermentovaných rostlinných olejů s vyváženým složením, které potlačuje suchost pleti a zanechává ji hydratovanou. Na suché pokožce vytvoří olejový film, který zabraňuje odpařování vlhkosti po dlouhou dobu a zanechává pleť lesklou a nelepkavou. Vysoce hydratační olej tmavozlaté barvy blahodárně působí zvenčí i zevnitř na narušenou rovnováhu vodní a olejové složky pleti. Svým unikátním složením s fermentovanými oleji ji dokáže bohatě vyživit a hydratovat současně a zanechat svěží a zdravou.

Účinný komplex fermentovaných olejů: červený palmový olej (antioxidace), arganový olej (výživa), olivový olej (hydratace), lékořicový olej (zklidnění), olej ze semen slunečnice (ochrana), bylinný olej (úleva při podráždění)

Olej je vhodný pro všechny typy pleti a lze jej použít nejen na obličej, ale i na vlasy, tělo či ruce. Funguje výborně sám o sobě, ale pokud ho smícháme i s jinými pleťovými kosmetickými výrobky či produkty pro make-up, zvýší jejich účinnost. Díky kapátku ho lze aplikovat hygienicky a i v malém množství.

Aktivní složky: etylhexyl palmitát, palmový olej, candida bombicola/glucose/methyl rapeseedate ferment, olivový olej, olej ze semen slunečnice, arganový olej, extrakt z kořene anděliky, extrakt z kořene rostliny lithospermum erythrorhizon, extrakt z kořene španělské lékořice, tokoferyl acetát

Použití: Po omytí a vyčištění obličeje naneseme potřebné množství oleje a jemně vetřeme až do úplného vstřebání, a hydratujeme tak pleť ještě před dalšími kroky péče. Olej můžeme smíchat i s jinými pleťovými produkty, jako je krém či esence, či použít s podkladem pro make-up či BB krémem.

Upozornění: Pokud je produkt dlouhodobě uchováván v chladném prostředí, může dojít k jeho ztmavnutí či zakalení. Tato změna není nijak závadná a souvisí s vlastnostmi fermentovaného červeného palmového oleje. Po přemístění do pokojové teploty se obnoví jeho původní zabarvení a lze jej bez obav používat.

Obsah: 90 ml

Název:
Typ pleti:
Typ přípravku:
Typ krému:
Řada:
text
Temperance > Produkty > Pleťová kosmetika > ANJO FERMENT DEEP ENRICHED FACE OIL | PLEŤOVÝ OLEJ S FERMENTOVANOU SLOŽKOU