CHARMZONE CHARM IN CELL CREAM | PRÉMIOVÝ ROZJASŇUJÍCÍ PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM

CHARMZONE CHARM IN CELL CREAM | PRÉMIOVÝ ROZJASŇUJÍCÍ PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM
Cena bez DPH
9 500 Kč
Typ pleti:
Normální
Typ přípravku:
Krém
Výrobce:
CHARMZONE
ks

Tajemství krásné pleti je ukryto v péči o kožní buňky, nejmenší jednotky, které obsahují vrstvy kůže. Unikátní řešení Charmzone spočívá v péči o každou jednotlivou buňku a její oživení. Osm patentovaných složek doplňuje ochranný mechanismus pokožky zvenku, zevnitř obnovuje její pružnost a posiluje odolnost a osvobozuje pleť od mnoha neduhů. Zralá pleť často trpí různými problémy, jako je ztráta pružnosti, změna barvy, vrásky, suchost, různé nedokonalosti či tmavé skvrny. Společnost Charmzone plně zužitkovala své dlouholeté zkušenosti v dermatologickém výzkumu a vyvinula maximálně funkční produkty, kdy účinné složky proaktivně působí jak na povrchu, tak i hluboko uvnitř pokožky a dodávají unavené a stárnoucí pleti novou energii a sílu.

Charm In Cell Cream obsahuje pouze ty nejlepší prémiové ingredience:

1. Toco-Vita C – nový druh vitamínu (patentovaná ingredience), vznikl syntézou vitamínů A a E a svým dvojím účinkem přispívá k dosažení čistší, hladší a jasnější pleti.

2. L-Procera ++ - vysoce zvlhčující složka (patentovaná ingredience). Jedná se o kombinaci L-prolinu, hlavní složky kolagenu, a ceramidu, který posiluje kožní bariéru. Účinně pleť hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje.

3. Survive AM – aktivně bojuje proti postupu biologických hodin a dopomáhá zdravému vzhledu pokožky.

4. Fucoidan – látka z přirozeně získaných mořských řas ručně nasbíraných v čisté oblasti francouzského ostrova Ouessant.

8 inovativních a patentovaných složek Charmzone v tomto speciálním bohatém výživném krému přispívá k dosažení přirozeně zdravé pokožky. Toco-Vita C, nový vitamín pro vaši pokožku, ji činí čistou a zářivou. Patentovaná složka L-Procera obnovuje zdravou kožní bariéru a vyhlazuje unavenou a poškozenou pleť.

Toco-Vita C: nový derivát vitamínů - ochrana kůže

L-Procera: nový derivát ceramidu - posílení kožní bariéry

Kosmetická protivrásková složka: zlepšení pružnosti pleti

Extrakt z rostliny křín: úleva od kožních problémů

Fermentovaná slupka sójových bobů: hydratační účinek

Extrakt z listů tomelu: rozjasňující, stahující účinek

Extrakt z radikuly: hydratační účinek

Deriváty fytosfingosinu: výživný účinek

Aktivní složky: Toco-Vita C, L-Procera, extrakt z rostliny křín, fermentovaná slupka sójových bobů, extrakt z listů tomelu, extrakt z radikuly, deriváty fytosfingosinu, fucoidan

Použití: Přiměřené množství naneseme na obličej a krk. Při pobytu venku aplikujeme i vhodný ochranný krém proti slunci.

Obsah: 60 ml

Název:
Typ pleti:
Typ přípravku:
Typ krému:
Řada:
text
Temperance > Produkty > Pleťová kosmetika > CHARMZONE CHARM IN CELL CREAM | PRÉMIOVÝ ROZJASŇUJÍCÍ PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM