OBJEVTE S NÁMI kouzlo Jižní Korey

Jižní Korea je pro mnoho lidí nepoznaným a dalekým místem ověnčeným spoustou otazníků a tajemství. Nachází se ve východní Asii a sousedí s Čínou a Japonskem. Ačkoli má kolem sebe dvě tak obrovské země, nezůstává za nimi pozadu a naopak drží krok s moderní dobou. Už dávno neplatí, že by spadala mezi chudé a nevyspělé země. Rozhodně má co nabídnout.

Jsme tam jako doma

Pro vás je možná Jižní Korea až příliš vzdálená, pro nás je to jako druhý domov. Zakladatelka Julia Cosmetics odsud před čtyřiadvaceti lety přivezla první korejské kosmetické produkty a od té doby mají své čestné místo na trhu. Eliška Hartmanová - Weselá dokázala rozšířit naše obzory o nový typ exkluzivní korejské kosmetiky, která se vyznačuje svým vysoce kvalitním složením a netradičními ingrediencemi. Postarala se tak o to, že je vám tahle nádherná země zase o kousek blíž.


20170615_124244.jpg

Věříme v kvalitu našich produktů

Eliška Hartmanová - Weselá jezdí do Jižní Koreje často, především pak za účelem získání nových produktů, které následně dováží do naší země a nabízí ji vám. Věří v kvalitu korejské kosmetiky a ve spojení účinných přírodních látek s poznatky v oblasti vědy a technologie. Kombinace těchto dvou složek dává vzniknout exkluzivním produktům, jež mají blahodárné vliv na vaši krásu. Podle zakladatelky Julia Cosmetis je prvotřídní kvalita vždy na prvním místě, proto vám může nabídnout jen to nejlepší.


20170614_212024.jpg

Máme společný zájem

Korejská kosmetika je možná i pro vás jednou velkou neznámou. A to je škoda. Eliška Hartmanová - Weselá se snaží rozšířit vědomí o kosmetice ze země Dálného východu, předat vám své osobní zkušenosti, poznatky a vědomosti. Právě díky tomu se do Jižní Koreje pravidelně vrací, aby opět mohla rozšířit paletu nabízených produktů, aby mohla správně pochopit tamní kulturu, aby mohla sama vyzkoušet blahodárné účinky těchto produktů.

Temperance > Aktuality > OBJEVTE S NÁMI kouzlo Jižní Korey
Loading...

Aktuality

Loading...

Aktuality