V košíku zatím nemáte žádné výrobky

Zapomněli jste heslo?


O Temperance

Motto: Odhalte sílu přírodních prostředků pro zachování zdravé pleti a mladistvého vzhledu.
Čas není náš nepřítel.
Udržet se stále hezká a přitažlivá souvisí úzce se stavem mysli.
Když si uvědomíme samy sebe a budeme mít stále chuť na sobě zapracovat, udržíme si krásu,
charisma, přitažlivost, elán a zdraví v každém věku.

Eliška  Hartmanová - Weselá

Vážené členky a členové klubu Temperance,

dovolte mi v úvodu zdůraznit, že to, co zmiňuji nahoře, není fráze.

Společně se mnou jste začínaly „první český ženský byznys“ v devadesátých letech minulého století, společně stárneme. Společně jdeme dál. Je to nádhera, je to fajn, že nám to tak dlouho vydrželo. Je to úžasné.

Temperance tento rok slaví 25 let a máme co slavit. V centru Evropy, obklopeni stovkami, tisíci kosmetických firem a my stále máme své příznivkyně, své věrné zákaznice.

Propojili jsme 2 světadíly již tehdy - Dálný Východ a Evropu v oblasti kosmetiky. Tehdy to nebylo jednoduché nabízet korejské produkty na českém a slovenském trhu.

Temperance byla první a věřila všem osvědčeným starodávným recepturám, korejské medicíně a věřili jsme ve špičkovou kvalitu a moderní technologie v korejském kosmetickém průmyslu. Věřili jsme, že přinášíme na náš trh něco magického, starobylého ale zároveň vysoce sofistikovaného a moderního.

Já, osobně, jsem navštívila Koreu snad dvacetkrát a poznala desítky úžasných korejských firem a špičkové manažery. S mnohými z nich a s jejich rodinami jsem se spřátelila.

Dnes, kdy Korea vstoupila do povědomí českých a slovenských domácností svými úspěšnými výrobky (Samsung, Hyundai, KIA, LG), není pochyb.

A o to s větší radostí bych vám chtěla představit náš nový katalog Temperance. Najdete tam spoustu novinky a spoustu návratů, například k firmě Julia Cosmetics, s kterou jsem před 25 lety začínala obchod a která znovu získává silné pozice na korejském trhu.

Kdysi dávno mě Julia Cosmetics inspirovala používáním přírodní medicíny v péči o pleť, využívající tradiční přírodní látky a byliny, které mají v orientální kultuře pěstění krásy tisíciletou tradici. Julia Cosmetis byla první vlaštovka. Od té doby se hodně změnilo. Dnes firma Temperance také spolupracuje také s firmami KJM Aloe Company, Dermal, Charmzoe, Arendi, Arllin, Ottie, The Nadree, Sarangsae.

Spojením moderních technologií s využitím tradičních receptur vzniká ojedinělá kvalita kosmetických přípravků.

Víme, že symbióza účinných přírodních látek s poznatky v oblasti vědy a technologiemi a následné dokonalé skloubením těchto dvou proudů v jeden ideální celek je umění pramenící z tisíciletých znalostí o propojení přírody, vědy a jejich působení na člověka. Zdraví a vitalita jde ruku v ruce s půvabem, sebedůvěrou a spokojeností.

V našem katalogu naleznete spoustu zajímavých výrobků vašich dlouholetých, oblíbených firem, ale také přípravky nevšední a nové na našem trhu.

Srdečně vám za sebe a za tým Temperance přejeme příjemné chvíle nad katalogem a doufáme, že v něm najdete inspiraci i pro sebe.

Ing. Eliška Hartmanová - Weselá
Zakladatelka Temperance