V košíku zatím nemáte žádné výrobky

Zapomněli jste heslo?


O Temperance

Eliška  Hartmanová - Weselá

Vážené členky a členové klubu Temperance,

s radostí vám představuji náš nový katalog a doufám, že nad jeho stránkami opět strávíte chvíle plné inspirace, dobré nálady a aktivních plánů. Moc jsme se snažili, aby to tak bylo.

Temperance oslavila již 24 let na trhu a vidím, že od doby, kdy jsem počátkem 90. let z Jižní Korey přivezla nádherné, originální a především vysoce kvalitní kosmetické produkty, ušla již dlouhou cestu. Těchto 24 let bylo tak jedinečných právě díky vám, našim zákazníkům, a zejména pak členkám a členům Klubu Temperance. Neustále nás motivujete a Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás odměnou. Za to Vám patří velké poděkování. Jako s každým naším novým katalogem, i nyní přichází obohacení sortimentu. Chtěli bychom upozornit na náš návrat do minulosti - do oblasti korejských orientálních bylin a medicín.

Uvádíme na trh produkty z pravého červeného korejského ženšenu - výživný Ottie Imperial Ginseng Cream obsahující velké množství extraktu z ženšenu od firmy Ottie a dále dva přípravky na podporu péče o vlastní zdraví - Red Ginseng Soft Capsulas - ženšenové tobolky a ženšenové tonikum,od firmy Korean Ginseng Research.

Velkým hitem se stávají nové nebo inovované esenční, hydrogelové, bio-celulozové masky, masky s drahokamy, masky Bayliss Synergi (2 kroky v jednom balení) a masky nové generace ve zlaté a stříbrné folii (kolagen, kyselina hyauronová)a nový velmi oblíbený norkový krém, vše od firmy Dermal. Na český trh poprvé uvádíme kosmetickou firmu Arendi Cosmetics s unikátní kosmetickou řadou VICHION FI - novinkouv pěstění pleti pomocí vzdáleného infračerveného záření (FIR), v tomto katalogu obohacenou o řadu AEMONG a THE BETTER. Na český trh také poprvé uvádíme kosmetickou firmu The Nadree s pleťovými řadami INNOCENCE a NAG, firmu Arllin s protivráskovým programem. S relativně novou řadou RENESMEE vyvinutou na bázi pouze přírodních ingrediencí a bez parabenů jste se již seznámili v minulém katalogu.

Cílem našeho snažení po celou dobu trvání firmy je smysluplná spolupráce s našimi kosmetičkami a členkami a členy Klubu Temperance, poskytování spolehlivých rad a spokojenost zákazníků.

Již déle, než 24 let, se držíme odzkoušeného receptu, že kvalita výrobků je vždy na prvním místě. Víme, že symbióza účinných přírodních látek s poznatky v oblasti vědy a technologie a následné dokonalé skloubení těchto dvou proudů v jeden ideální celek je umění pramenící z tisíciletých znalostí o propojení přírody, vědy a jejich působení na člověka.

Zdraví a vitalita jde ruku v ruce s půvabem, sebedůvěrou a spokojeností.

Srdečně vám za sebe i celý tým Temperance přeji mnoho energie, elánu a spokojenosti s našimi produkty!

Ing. Eliška Hartmanová - Weselá
Zakladatelka Temperance