V košíku zatím nemáte žádné výrobky

Zapomněli jste heslo?


O Temperance

Eliška  Hartmanová - Weselá

Vážené členky a členové klubu Temperance,

s radostí Vám představuji náš nový katalog. Věřím, že s ním opět strávíte chvíle plné inspirace, dobré nálady a aktivních plánů.

Temperance oslavila již 23 let na trhu a vidím, že od doby, kdy jsem počátkem 90. let z Jižní Korey a Japonska přivezla nádherné, originální a především vysoce kvalitní kosmetické produkty, ušla již dlouhou cestu. Těchto 23 let bylo tak jedinečných právě díky Vám, našim zákazníkům, a zejména pak členkám a členům Klubu Temperance. Neustále nás motivujete a Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás odměnou. Za to Vám patří velké poděkování.

Jako s každým naším novým katalogem, i nyní přichází obohacení sortimentu. Velkým hitem se stávají nové nebo inovované protivráskové krémy - ametystový, perlový, hadí a šnečí krém, přes 20 druhů esenčních vliselinových masek. Dále nabízíme nové esenční masky s obsahem polodrahokamů a minerálů.

Na český trh poprvé uvádíme unikátní kosmetickou řadu Vichion FI - novinku v pěstění pleti pomocí vzdáleného infračerveného záření (FIR), řadu Renesmee vyvinutou na bázi pouze přírodních ingrediencí a bez parabenů, řadu Gold Prestige Resilience line - protivráskovou, posilující a hluboce hydratační kosmetickou řadu.

Na své si tak přijde opravdu každý.

Novinkou jsou také aromatické detoxikační náplasti s vůní levandule, růže a eukalyptu.

Produkty od firmy KJM Aloe, která má vlastní bioplantáže na ostrově Čedžu, jsou inovované produkty – Pure Aloe řada a především bych chtěla bych zmínit horkou novinku – luxusní set Belucie Luxury Aura Special Set, s unikátními aminokyselinami a arganovým olejem.

V oblasti péče o nohy máme novinky – Foot spray a masážní krém na nohy s obsahem grapefruitu.

Cílem našeho snažení po celou dobu trvání firmy je smysluplná spolupráce s našimi kosmetičkami a členkami a členy Klubu Temperance, poskytování spolehlivých rad a spokojenost zákazníků.

Již déle, než 23 let, se držíme odzkoušeného receptu, že kvalita výrobků je vždy na prvním místě. Víme, že symbióza účinných přírodních látek s poznatky v oblasti vědy a technologiemi a následné dokonalé skloubením těchto dvou proudů v jeden ideální celek je umění pramenící z tisíciletých znalostí o propojení přírody, vědy a jejich působení na člověka. Zdraví a vitalita jde ruku v ruce s půvabem, sebedůvěrou a spokojeností.

Srdečně Vám za sebe i celý tým Temperance přeji mnoho energie, elánu a spokojenosti s našimi produkty!

Eliška Hartmanová - Weselá
Zakladatelka Temperance