V košíku zatím nemáte žádné výrobky

Zapomněli jste heslo?


Luxury UV Sun Cream SPF 46

2018-06-29

Ochranný pěstící krém SPF 46 OPĚT V PRODEJI

Belucie Luxury UV Sun Shield SPF 46 - ochranný pěstící krém na opalování s bělícím účinkem z řady Belucie Luxury

Belucie Luxury Anti-Wrinkle Whitening UV Sun Cream SPF 46, PA+++

Pěstící opalovací krém s ochranou proti UVA/UVB paprskům a vysokým faktorem SPF 46 dokonale ochrání pleť před spálením a nežádoucí zvýšenou pigmentací, tvorbou pigmentových skvrn nebo pih.

Belucie Luxury je vynikající kvalitní ochranný krém na opalování, který pokožku nejenom chrání, ale také výborně pěstí, vyživuje a zklidňuje. Buddeja Davidi známá jako Motýlí keř spolu s aloe vera zklidňují pokožku podrážděnou sluncem, Thymus Vulgaris - mateřídouška působí antibakteriálně a Adenosin Nymphae Alba - leknín a silica omlazují, zpevňují a chrání před vznikem vrásek.

Díky vysokému ochrannému faktoru je vhodný zejména pro pobyt u moře nebo na horách. Tento luxusní opalovací krém je koncipován tak, aby pleť dokonale chránil proti slunečním paprskům a současně obsahuje velké množství výživných látek, které o pleť během dne pečují, zesvětlují ji a vyhlazují vrásky. Plnohodnotně ve slunečných dnech nahradí běžný pleťový krém. Opalujte se a současně bojujte proti vráskám tímto vynikajícím luxusním krémem na opalování z řady Belucie Luxury. 65 ml


sleva: 95

původní cena: 590 Kč

cena: 495 Kč

kód: 1148

obsah: 65ml

Luxury UV Sun Cream SPF 46