V košíku zatím nemáte žádné výrobky

Zapomněli jste heslo?


Časté dotazy

Obsahují kosmetické přípravky nabízené vaší firmou kolagen živočišného původu?

Ne,neobsahují! Kolageny v přípravcích dovážených firmou Temperance jsou rostlinného a mořského původu. Jsou získávány například z mandlovníku, ze sóji, mořských řas nebo mořského korálu.


Můžete mně vysvětlit, jaký je rozdíl mezi emulzí a esencí?

Emulze je odlehčenou variantou pleťového krému a nejčastěji je doporučována na denní pěstění pokožky. Dobře se vstřebává, pokožka má matný vzhled a neleskne se.

Esence nemají masťový základ, tak jako emulze, nýbrž gelový nebo olejnatý. Obsahují až o 50% více účinných látek, rostlinné extrakty, přispívají k dokonalému rozjasnění a oživení pleti. Esence se aplikují na emulzi nebo na krém, kde vytváří ochranný film, který zabraňuje úniku vlhkosti z pleti.


Jaký mají přípravky UV faktor?

V souladu s normami platnými v EU mají námi dovážené přípravky UV faktor č. 7. Řada DeAge Mela White určená pro pleť s nadměrnou pigmentací má zvýšenou ochranu pokožky a UV faktor je č. 11.


Jsou kosmetické přípravky, které dovážíte z Dálného východu vhodné pro Evropanky a české ženy?

Ano! Důkazem toho, že tato kosmetika je vhodná a velice účinná i pro evropské ženy a muže jsou četná ocenění ze soutěží pořádaných v rámci výstav BEAUTY Praha a INTERBEAUTY Bratislava, kde jsou v porotě přední čeští a slovenští dermatologové.